Sıkça Sorulan Sorular

NEDEN BİZ?

Sıkça Sorulan Sorular

Yakıt güvenlik, mazot güvenlik ve birçok ürünümüz hakkında bilgilendirici cevapları aşağıdan takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizleri aramayı unutmayın!

Evet, yakıt güvenlik aparatlarının kurulumu gayet basittir. Montaj videomuzda belirtilen adımları takip ederek kendiniz montajı yapabilirsiniz.

Evet, yakıt güvenlik aparatları araçların orijinal depo kapaklarına uyumlu olarak üretilmektedir. Orijinal depo kapağınızın kilidini kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Evet, yakıt güvenlik aparatı 6082 serisi ısıl işlem görmüş alüminyum hammaddeden üretilmiştir. Yüksek mukavemetli yapısı sayesinde dışarıdan gelebilecek tüm darbelere karşı dayanıklıdır.

Evet, akaryakıt istasyonlarındaki yakıt pompalarının standartlarına uygun olarak dakikada 120 litre yakıt alınabilmektedir. Yakıt güvenlik aparatı montajı sonrasında akaryakıt alım hızında herhangi bir düşüş olmamaktadır.

Yakıt güvenlik aparatları kullanımı boyunca paslanma, deformasyon, çatlama ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Alüminyum alaşımlı malzemeden üretildiğinden dolayı uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Yakıt güvenlik aparatı montajı korunaklı içten vidalama sistemi sayesinde sökülememektedir.

Fuel Protection Slider 1
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba👋
Yakıt hırsızlığını önleyen ürünlerimiz hakkında hemen ekibimizden bilgi alın!